Spolek pro kvalitní bydlení v Líšni, z. s.

- STOP ZAHUŠŤOVÁNÍ ZÁSTAVBY
- ZACHOVÁNÍ A DALŠÍ ROZVOJ ZELENĚ
- ZLEPŠOVÁNÍ OBČANSKÉ VYBAVENOSTI

Více zeleně

a volných ploch

Kvalitnější občanská

vybavenost

Rozum, lidskost a morálka
při plánování změn

Vážení spoluobčané,

jménem Spolku pro kvalitní bydlení v Líšni, z. s. Vám chceme moc poděkovat za Vaši podporu a důvěru.

Více než 500 z Vás podpořilo podpisem naši aktivitu proti zahušťování bytové výstavby na líšeňském sídlišti. Námitkami k návrhu nového územního plánu se tak bude muset Magistrát města Brna zabývat a řádně je vypořádat. Zároveň jde o významný apel směrem k líšeňské radnici – je evidentní, že občané si další bytovou výstavbu na našem sídlišti nepřejí. Nejde o nijak překvapivé zjištění, stejným závěrem skončil průzkum organizovaný Magistrátem města Brna v roce 2008. Velmi pozitivní ale je, jak velký ohlas podpisová akce měla.

Věříme, že nejlepším způsobem boje za zájmy občanů je, pokud spojíme síly. Proto chceme spolupracovat s dalšími spolky, které sledují stejný cíl, stejně jako s občany, kteří sami mají jen malé možnosti bránit se výstavbě bytů ve svém okolí. Společně můžeme pomoci uhájit Líšeň jako místo, kde se dobře a kvalitně žije.

Za Spolek pro kvalitní bydlení v Líšni, z. s.

Alena Letochová